Ambasada Amerikane fton shqiptarët: Bashkohuni mbi biçikleta me LGBTI

Publikuar tek: aktualitet, më 08:43 12-05-2018 Ambasada Amerikane fton shqiptarët: Bashkohuni mbi biçikleta me LGBTI

Ambasada Amerikane u bën thirrje të gjithë shqiptarëve të bashkohen nesër në Tiranë, më 13 maj në marshimin pro komunitetit LGBTI.

“Bashkohuni me ne në mbështetje të komunitetit LGBTI kundër diskriminimit dhe homofobisë”, bën thirrje Ambasada Amerikane.

POSTIMI I PLOTË:

Në kuadrin e Ditës Ndërkombëtare kundër Homofobisë, Transfobisë dhe Bifobisë, Aleanca LGBT dhe ProLGBT do të mbajnë ecjen vjetore me biçikleta në Tiranë, nesër, 13 maj, në orën 11, përpara Pallatit të Kongreseve. Bashkohuni me ne në mbështetje të komunitetit LGBTI kundër diskriminimit dhe homofobisë.

lgbt.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026551961898804
array(1) { ["section"]=> string(75) "ambasada-amerikane-fton-shqiptaret-bashkohuni-mbi-bicikleta-me-lgbti-120461" }