Ambasada amerikane kërkon punonjës, ja pozicioni

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 17-05-2017 Ambasada amerikane kërkon punonjës, ja pozicioni

Ambasada Amerikane kërkon një kandidat për pozicionin e Nënpunësit të Vizave në Sektorin Konsullor.

Klikoni këtu për të mësuar më shumë rreth vendit të punës dhe për formularin e aplikimit: https://goo.gl/XXKWWN

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëdhënie seksuale mes ushtarëve në komunizëm, ish- zyrtari publikon dokumentin flagrant
“Gjeniu i vogël” dhe familja e saj jetojnë në kushte të mjerueshme. Premtimi bosh i Voltana Ademit për shtëpi del sheshit »
Article Logic
Execution time: 0.010819911956787
array(1) { ["section"]=> string(53) "ambasada-amerikane-kerkon-punonjes-ja-pozicioni-78984" }