Ambasada e BE në Tiranë: Do vëzhgojmë Vorën, Malësinë e Madhe, Shkodrën dhe një numër njësish të tjera

Publikuar tek: aktualitet, më 16:56 19-06-2015 Ambasada e BE në Tiranë: Do vëzhgojmë Vorën, Malësinë e Madhe, Shkodrën dhe një numër njësish të tjera

Zyra e Bashkimit Europian në Tiranë ka delkaruar se Delegacioni i BE-së në vendin tonë do të zëzhgojë nga afër procesin e zgjedhjeve vendore në disa Bashki të rëndësishme dhe të përfolura në media si zona të nxehta elektorale.

Delegacioni i Bashkimit Europian do të vëzhgojë procesin e zgjedhjeve në Vorë, Shkodër Malësinë e Madhe, Lezhë, Tiranë, Himarën, Vlorën si dhe një numër njësish të tjera në vend. Ndërsa Ambasadorja e Bashkmit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin do të zhvillojë vizita gjatë votimeve në qytetet e Durrësit dhe Kavajës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turisti gjerman përplaset nga furgoni në Himarë, shpëton pa dëmtime
Deklaratat e Ramës në Opinion, reagon Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.013377904891968
array(1) { ["section"]=> string(105) "ambasada-e-be-ne-tirane-do-vezhgojme-voren-malesine-e-madhe-shkodren-dhe-nje-numer-njesish-te-tjera-14027" }