Ambasada gjermane në Tiranë hap aplikimet: Afati i fundit 26 marsi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:37 06-02-2018 Ambasada gjermane në Tiranë hap aplikimet: Afati i fundit 26 marsi

Ambasada gjjermane në Tiranë bën një njoftim të rëndësishëm për të gjitha ata që duan të aplikojnë për kurse verore.

Sipas këtij njoftimi, afati i fundit i aplikimi është data 26 mars.

“Rihapet aplikimi për bursë për kurse verore në Gjermani nëpërmjet programit BAYHOST++
Afati i fundit i aplikimit 26 Mars 2018!
Ky program është i pershtatshëm për të gjithë studentët që kanë mbaruar të paktën një vit studimi dhe zotërojnë të paktën nivelin B1 të gjuhës Gjermane”, sqaron ambasada gjermane. 

ambasada.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krimet e Rënda letër porosi Greqisë, çfarë i kërkojnë për Tahirin dhe Habilajt
Forca e ligjit bën NAMIN në Lezhë: Suekstrohen mbi 1. 4 mln euro pasuri, bie perandoria e kokave të trafikut të drogës e prostitucionit (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.01083779335022
array(1) { ["section"]=> string(72) "ambasada-gjermane-ne-tirane-hap-aplikimet-afati-i-fundit-26-marsi-109343" }