Ambasadora e Shqipërisë në SHBA, Floreta Luli Faber martoi vajzën e saj në Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:46 28-08-2016 Ambasadora e Shqipërisë në SHBA, Floreta Luli Faber martoi vajzën e saj në Tiranë

Ambasadorja e Shqipërisë në SHBA ka martuar vajzën e saj, Anxhelën ditën e djeshme në Tiranë.

Anxhela dhe Aldor Nini kanë kaluar një ndër ditët më të lumtura të jetës së tyre nën shoqërinë e miqve të ftuar.

Ambasadorja Fabel ka një pasuri mijëra euroshe, dhe ka më shumë se 10 llogari bankare me mbi 250 milionë lekë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092840194702148
array(1) { ["section"]=> string(86) "ambasadora-e-shqiperise-ne-shba-floreta-luli-faber-martoi-vajzen-e-saj-ne-tirane-51086" }