Ambasadorët e BE, SHBA dhe Britanisë ‘zbarkojnë’ në zyrën e Lleshajt, ‘mister’ arsyeja

Publikuar tek: aktualitet, më 14:45 12-12-2019 Ambasadorët e BE, SHBA dhe Britanisë ‘zbarkojnë’ në zyrën e Lleshajt, ‘mister’ arsyeja

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është duke zhvilluar një takim me tre ambasadorë të rëndësishëm.

Lleshaj ka pritur në zyrën e tij ambasadorin e BE Luigi Soreca, të dërguarën e SHBA në Tiranë, Leyla Moses- Ones dhe ambasadorin britanik Duncan Norman.

Ende nuk është bërë me dije arsyeja e këtij takimi që pritet të zbardhet në orët në vazhdim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028337001800537
array(1) { ["section"]=> string(87) "ambasadoret-e-be-shba-dhe-britanise-zbarkojne-ne-zyren-e-lleshajt-mister-arsyeja-189203" }