Ambasadori Amerikan Dunald Lu takon Ilir Metën te Kryesia e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 11:22 07-03-2016 Ambasadori Amerikan Dunald Lu takon Ilir Metën te Kryesia e Kuvendit

Ambasadori Amerikan në Shqipëri, Donald Lu pas mbërritjes së përfundimeve të Venecias ka takuar kreun e LSI-së Ilir Meta te Kryesia e Kuvendit.

Ata janë takuar para mbledjes së Komisionit të Reformës në Drejtësi në një takim të zakonshëm. Ambasadori Amerikan, Donald Lu dhe kreun e Kuvendit Ilir Meta do të bisedojnë për zhvillimet e fundit në vendin tonë, ndërsa në takim i cili ka përfunduar rreth orës 11.00, ka qenë edhe Romana Vlahutin-i. 

Para disa ditësh Donald Lu ka deklaruar se disa gjyqtarëve iu është anuluar viza amerikane për shkak se ata janë të korruptuar. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089149475097656
array(1) { ["section"]=> string(74) "ambasadori-amerikan-dunald-lu-takon-ilir-meten-te-kryesia-e-kuvendit-34432" }