Ambasadori Donald Lu tregon se kush i trembet Reformës në Drejtësi

Publikuar tek: politike, më 19:53 22-12-2015 Ambasadori Donald Lu tregon se kush i trembet Reformës në Drejtësi

Ambasadori Amerikan Donald Lu thotë se do të gjendet një mënyrë për të prishur pushimet me qëllim që Reforma në Drejtësi të miratohet në pranverë.

Duke komentuar një nga reformat më të rëndësishme, Ambasadori Amerikan Lu ka thënë se kësaj reforme i tremben njerëzit e pushtetshëm që kanë frikë se do të humbasin të ardhurat e tyre të pista.

“Shpresoj që Reforma në Drejtësi të miratohet në pranverë. Njerëzit e pushtetshëm i tremben kësaj reforme pasi kanë frikë se do të humbasin të ardhurat e tyre të pista dhe tremben se do të shkojnë në burg”, tha Ambasadori amerkan.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009199857711792
array(1) { ["section"]=> string(72) "ambasadori-donald-lu-tregon-se-kush-i-trembet-reformes-ne-drejtesi-28358" }