Ambasadori Lu fundjavë në Dhërmi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 00:04 07-07-2015 Ambasadori Lu fundjavë në Dhërmi

Ambasadori Donald Lu ka festuar në prani të familjes dhe miqve ditën e pavarësisë së SHBA-së në jug të Shqipërisë, në Dhërmi. Në një prej lokaleve të fshatit turistik ku edhe Lu ka qendruar është gatuar një tortë me flamurin amerikan. Sigurisht që ambasadori dhe të pranishmit e tjerë nuk kanë ngurruar të bëjnë një foto në atë ditë të veçantë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099217891693115
array(1) { ["section"]=> string(38) "ambasadori-lu-fundjave-ne-dhermi-15490" }