Ambasadori Soreca takim me kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli i vetmi me maskë, por luan me duar (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:26 15-07-2020 Ambasadori Soreca takim me kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli i vetmi me maskë, por luan me duar (FOTO) Takimi ne Vlore, Soreca e Leli

Ambasadori Luigi Soreca ndodhet në këto momente në qytetin e Vlorës, në një takim që po zhvillon me kryebashkiakun Dritan Leli.

Në fokus të takimit janë investimet dhe ndryshimi i qytetit bregdetar. Soreca ka theksuar mbështetjen që BE i ka dhënë Vlorës.

Ndëkohë, ajo që bie në sy në takim është se i vetmi që mban maskë është kryebashkiaku Dritan Leli. Por dhe ky i fundit teksa flet, e ka hequr maskën dhe luan me duar. Herë prek fytyrën me duar e herë maskën.

FOTO:
dasdasdada.jpg
Screenshot_9_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097451210021973
array(1) { ["section"]=> string(108) "ambasadori-soreca-takim-me-kryebashkiakun-e-vlores-dritan-leli-i-vetmi-me-maske-por-luan-me-duar-foto-213875" }