Ambasadorja gjermane takim me ish-ministra dhe diplomatë në Tiranë: Ende shpresa për integrimin e Shqipërisë në BE

Publikuar tek: aktualitet, më 18:04 15-03-2019 Ambasadorja gjermane takim me ish-ministra dhe diplomatë në Tiranë: Ende shpresa për integrimin e Shqipërisë në BE

Ambasadorja e Gjermanisë Susanne Schütz ka takuar ditën e sotme disa diplomat shqiptarë, ndër të cilët edhe ish-ministra.

Lajmin e ka bërë të ditur ish-ministri dhe deputeti i PS-së Marko Bello, i cili ka publikuar një foto nga takimi në rrjetin social Facebook.

‘Me ambasadoren e Gjermanise ne Tirane, Znj Susanne Schütz, e cila eshte optmiste per integrimin e Shqiperise ne BE’, shkruan Bello, i cili na lë të kuptojmë se pavarësisht situatës së rënduar politike në Shqipëri, ambasadorja ende nuk i ka humbur shpresat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026835918426514
array(1) { ["section"]=> string(120) "ambasadorja-gjermane-takim-me-ish-ministra-dhe-diplomate-ne-tirane-ende-shpresa-per-integrimin-e-shqiperise-ne-be-156561" }