Amber i gjuajti me shishe Vodka, Johnny Dep publikon foto me gishtin e prerë nga spitali

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 07-07-2020 Amber i gjuajti me shishe Vodka, Johnny Dep publikon foto me gishtin e prerë nga spitali Johhny Depp

Aktori i madh Johnnny Depp ka publikuar një foto teksa shihet shtrirë në një barrelë spitali, me gishtin e prerë.

gishti.jpg

Ngjarja ka ndodhur para pak vitesh, ku pas një zënke, Amber Heard pretendoi se Johnn e sulmoi dhe e goditi me shishe.

Legjenda e Hollivudit, 57 vjeç, ka hedhur në gjyq edhe median The Sun, pasi e etiketoi atë si "rrahës grash". Në gjyq, ai i quajti këto akuza si të pavërteta madje akuza të sëmura të prirura për të shpifur.

gjyqi.jpg

Ngjarja ka ndodhur më 2015 në Australi, dhe mbrojtja e Johnny Depp po përballet me një sërë incidentesh, përfshirë dhe këtë, me gishtin e prerë.

Më parë çifti e postoi vetë fotografinë, teksa Heard tha se ajo kishte ndodhur pasi Depp goditi murin me telefon. Johnn i tha gjykatës se Amber ia theu gishtin me shishen e dytë që i hodhi pasditen e 8 marsit.

Amber tha se kjo gjë ndodhi pas një situatë tre-ditore ku ajo ishte mbajtur "peng".

amber.jpg

Depp shtoi: Amber pretendon se gjatë këtyre ditëve unë e mbaja atë të izoluar dhe e torturoja, akuza që janë krejtësisht të pavërteta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095961093902588
array(1) { ["section"]=> string(94) "amber-i-gjuajti-me-shishe-vodka-johnny-dep-publikon-foto-me-gishtin-e-prere-nga-spitali-213178" }