Ambulanca me urgjencë, panik te çadra e protestës (FOTO DHE VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:20 23-02-2017 Ambulanca me urgjencë, panik te çadra e protestës (FOTO DHE VIDEO)

Ambulanca ka mbërritur me urgjencë pak minuta më parë tek “Çadra e Lirisë” përballë kryeministrisë ku po zhvillohet protesta e opozitës.

Newsbomb.al bën me dije se një person nuk është ndjerë mirë dhe i ka rënë të fikët.

Menjëherë qytetari është nisur me ambulancë drejt spitalit. Gjendja e tij ka përhapur panik tek protestuesit të cilët janë alarmuar. Akoma nuk është bërë i ditur shkaku i përkeqësimin të gjendjes shëndetësore të qytetarit. /Newsbomb.al/

16976530_10154974049308771_40338336_n.jpg16935419_10154974047758771_908992851_o.jpg

16923463_10154974061928771_493509131_n.jpg

16933720_10154974064908771_1864341685_n.jpg


Cardra e PD ambulanca - Newsbomb.al by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BMW-ja përplaset me kamionçinën në rrugën Tiranë-Durrës (FOTOT)
Ish-i përndjekuri politik tentoi të hidhej nga vinçi, reagon Ministria e Financave: Kësti ka kaluar në bankë, Zhuri s'i ka tërhequr »
Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(69) "ambulanca-me-urgjence-panik-te-cadra-e-protestes-foto-dhe-video-69741" }