Ambulanca te dera, ky është momenti kur çifti i infektuar me COVID-19 në Tropojë, transportohet drejt Tiranës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:14 26-03-2020 Ambulanca te dera, ky është momenti kur çifti i infektuar me COVID-19 në Tropojë, transportohet drejt Tiranës (FOTO)

Një çift bashkëshortësh nga Tropoja i janë bashkuar numrit total të të prekurve me koronavirus, i cili ka shkuar sot në 174. Ndërkohë numërohen 6 viktima.

Dyshohet se çifti nga qyteti i Bajram Currit mund të kenë pasur kontakte me persona nga Italia e veriut.

Ndërkohë janë publikuar edhe foto nga momenti kur ambulanca merr të infektuarit dhe i transporton drejt Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083990097045898
array(1) { ["section"]=> string(119) "ambulanca-te-dera-ky-eshte-momenti-kur-cifti-i-infektuar-me-covid-19-ne-tropoje-transportohen-drejt-tiranes-foto-200204" }