Ameli sfidon Miriamin dhe Albanin, këndon ‘Duamë’ në versionin më të ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 07-07-2019 Ameli sfidon Miriamin dhe Albanin, këndon ‘Duamë’ në versionin më të ëmbël

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë publikuar rreth një muaj në parë këngën ‘Duamë’.

Kënga ishte si simbol i dashurisë së tyre dhe në klipi kishte momente nga dasma e çiftit në Maldives.

Së fundmi, Miriami ka publikuar në Instastory një version të ‘Duamë’ të kënduar nga vogëlushja e tyre Ameli.

Zëri i Amelisë ka bërë për vete shumë fansa, të cilët nuk kanë nguruar t’i shprehin pëlqimin Miriamit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069279670715332
array(1) { ["section"]=> string(78) "ameli-sfidon-miriamin-dhe-albanin-kendon-duame-ne-versionin-me-te-embel-171417" }