Amerikanët diskutojnë për këngëtaret shqiptare, ndër to Enca, Bebe, Era, Dafina dhe Elvana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:15 05-12-2016

Enca Haxhia, Bebe Rexha, Era Istrefi, Dafina Zeqiri e Elvana Gjata janë këngëtaret e njohura shqiptare që ishin pjesë e një eksperimenti në kanalin “Fomo Daily” në YouTube.

Amerikanët kanë mbetur të impresionuar me fotografitë e këngëtareve shqiptare, sidomos me të Elvana Gjatës, por në disa raste amerikanët kanë thënë se nuk do të ndiqnin në rrjetet sociale Encën dhe Dafinën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04897403717041
array(1) { ["section"]=> string(92) "amerikanet-diskutojne-per-kengetaret-shqiptare-nder-to-enca-bebe-era-dafina-dhe-elvana-61698" }