Ami dhe Ermali festojnë përvjetorin e martesës, e dini të satin?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:00 10-09-2016 Ami dhe Ermali festojnë përvjetorin e martesës, e dini të satin?

Ami dhe Ermal Mamaqi festojnë sot përvjetorin e martesës. Fare thjeshtë, humoristi ka kujtuar këtë moment të bukur në jetën e tyre.

‘’6 vjet Z. dhe Znj. Mamaqi’’, thotë shkurt humoristi, duke publikuar edhe foton ku sytë u qeshin.

Çifti ka një djalë, Joelin. Të dy janë njohur kur ishin pjesë e spektaklit ‘’Portokalli’’ në Top Channel. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037067890167236
array(1) { ["section"]=> string(68) "ami-dhe-ermali-festojne-pervjetorin-e-marteses-e-dini-te-satin-52502" }