Ami dhe Ermali shkëmbejnë puthje të zjarrta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 15-04-2016 Ami dhe Ermali shkëmbejnë puthje të zjarrta

Moderatorja Amarda Toska dhe Ermali ndodhen në Dubai për punë dhe pushime njëkohësisht.

Gjatë shëtitjeve në bregun e detit ata kanë shkëmbyer puthje  të zjarrta me njëri-tjetrin dhe nuk kanë nguruar ti postojnë ato në rrjetet sociale. Ermali kishte lidhur mbi kokë bluzën duke u përshtatur kështu me sheikët e vendit. Ami ishte veshur me të bardha dhe mbi buzë kishte vendosur një buzkuq të kuq të lehtë dhe shihet teksa shijon puthjet me ‘sheikun’ e saj.   

amarda_toska.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099179744720459
array(1) { ["section"]=> string(49) "ami-dhe-ermali-shkembejne-puthje-te-zjarrta-37771" }