Ami ka ditëlindjen, Ermali:Më solle pranverën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 05-03-2015 Ami ka ditëlindjen, Ermali:Më solle pranverën

Amarda Toska prezantuesja dhe njëkohësisht bashkëshortja e aktori të humorit Ermal Mamaq, sot ka ditëlindjen.

Në një ditë si kjo, nuk kishte se si të mungonte urimi i Mamaqit, të cilin ai e ka bërë publik edhe për ndjekësit dhe fansat në rrjetet sociale.

“Ti solle pranverë në jetën time...
Gëzuar ditëlindjen (happy birthday) për zemrën time Amarda Toska’, shkruan Ermali në urimin e tij.

Amarda Toska mbush sot 33 vjeç dhe është nëna e një djali të vogël, Joelit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02662181854248
array(1) { ["section"]=> string(49) "ami-ka-ditelindjen-ermali-me-solle-pranveren-5044" }