Ami me djalin, një foto sa mijëra fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:04 13-04-2015 Ami me djalin, një foto sa mijëra fjalë Ami me djalin e saj Joelin

Një foto me djalin e saj, pranë një lulishteje. Ky është kompozimi i fotos së Amarda Toskës me djalin e saj Joelin.

Të dy duken shumë të lumtur, veçanërisht Ami, e cila pas përqafimit të të birit ka mbyllur sytë duke përjetuar magjinë që të falin vetëm fëmijët.

Një detaj tjetër i bukur nga fotoja është se në këto ditë pranvere, Ami ka zgjedhur të fotografohet bashkë me të birin pranë një lulishteje, pikërisht si lulishtet ku bëheshin fotografitë në vitet e komunizmit. Një moment që të ndoshta dhe Amin mund ta ketë bërë nostalgjike të fëmijërisë së saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091259479522705
array(1) { ["section"]=> string(43) "ami-me-djalin-nje-foto-sa-mijera-fjale-8544" }