Ami publikon foton duke ngrënë mëngjes, reagon Mamaqi: Kujdes!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:32 04-08-2017 Ami publikon foton duke ngrënë mëngjes, reagon Mamaqi: Kujdes!

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë çifti i showbizit shqiptar, i cili ka korrur sukses në karrierë ndër vite. Tashmë Ami është dhe biznesmene.

Një foto e publikuar nga Ami mëngjesin e sotëm, ka ngjallur reagimin e bashkëshortit të saj i cili i shkruan, “Kujdes içik aty ti zonjë se të ka dalë shala”.

E në fakt te fotoja në fokus është vendosur ushqimi dhe nuk bie në pah shala e Amit. Mirëpo Ermali siç duket është treguar shumë i vëmendshëm.

 e.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070850849151611
array(1) { ["section"]=> string(65) "ami-publikon-foton-duke-ngrene-mengjes-reagon-mamaqi-kujdes-88242" }