Ami revoltohet me VIP-at shqiptarë: E lini racizmi, por reagoni për përdhunimet dhe vrasjet në vendin tonë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:23 02-06-2020 Ami revoltohet me VIP-at shqiptarë: E lini racizmi, por reagoni për përdhunimet dhe vrasjet në vendin tonë

Të shumtë kanë qenë personazhet shqiptarë që kanë reaguar për vrasjen e 46-vjeçarit George Floyd nga policia amerikane.

Ata kanë postuar në Instagram shprehjen “Jetët e zeza kanë rëndësi”, në formë proteste.

Mirëpo, jo të gjithë e kanë pritur mirë këtë reagim masiv të VIP-ave.

Më e fundit është moderatorja Amarda Toska, e cila e konsideron një modë që të gjithë e ndjekin.

‘Shumë mirë që reagoni ndaj racizmit dhe mbani këtë qendrim të drejtë por duket më shumë si modë që ju pëlqen ta ndiqni! Reagoni në fillim për përdhunimet dhe vrasjet që po ndodhin çdo ditë në vendin tonë, për vendosjen e drejtësisë për shuuuumë çështje të harruar etj. Flm për mirëkuptimin!’, shkruan Ami.

Screenshot_11_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085551738739014
array(1) { ["section"]=> string(111) "ami-revoltohet-me-vip-at-shqiptare-e-lini-racizmi-por-reagoni-per-perdhunimet-dhe-vrasjet-ne-vendin-tone-208826" }