Ami shijon kohën me vajzën buzë detit dhe bën dedikimin e ëmbël: Shoqja ime e ngushtë përjetë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 11-07-2020 Ami shijon kohën me vajzën buzë detit dhe bën dedikimin e ëmbël: Shoqja ime e ngushtë përjetë (FOTO) Amarda Toska

Moderatorja Amarda Toska ka nisur zyrtarisht pushimet.

Mesa duket, ajo ka zgjedhur bregdetin e bukur të Jugut, për t’u relaksuar.

Ami nuk ka nguruar të postojë edhe në rrjetet sociale disa foto nga deti.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto me vajzën e saj Sia, e cila tani që është rritur kalon më shumë kohë me nënë e saj.

Moderatorja në foton e publikuar në ‘Instastory’ shihet buzë detit me vajzën, teksa shikojnë njëra-tjetrën.

“Unë dhe ti! Shoqja ime e ngushtë përjetë”, shkruan Ami krahas postimit.

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094270706176758
array(1) { ["section"]=> string(104) "ami-shijon-kohen-me-vajzen-buze-detit-dhe-ben-dedikimin-e-embel-shoqja-ime-e-ngushte-perjete-foto-213550" }