Ami sot stërvitet: Më kishin munguar dhimbjet pas stërvitjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:45 17-07-2015 Ami sot stërvitet: Më kishin munguar dhimbjet pas stërvitjes Ami Toska

Amarda Toska edhe sot ka vendosur mos pushojë. Bukuroshja biznesmene tashmë, ka publikuar një foto nga palestra, ndërsa duket e kënaqur me rezultatet.

Siç duket ky duhet të jetë ndonjë rikthim i Amit në palestër pasi ajo thotë se i kishte munguar. "Më kishte munguar energjia dhe vitaliteti. Më kishin munguar edhe dhimbjet pas stërvitjes”, shkruan Ami.

Ami është nënë e një djali të vogël, Joelit por kjo nuk e pengon atë të kujdeset për format e saj fizike. Jo më larg se disa ditë më parë ajo u shfaq me bikini tejet provokuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084199905395508
array(1) { ["section"]=> string(65) "ami-sot-stervitet-me-kishin-munguar-dhimbjet-pas-stervitjes-16407" }