Amir Abrashi sfidon keq Xherdan Shaqirin që pas kësaj... mbetet duarkryq (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 14:04 04-07-2016

Futbollisti i kombëtares shqiptare Amir Abrashi, e ka sfiduar aq keq shqiptarin tjetër që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqirin, saqë ky i fundit thjesht ka mbetur duarkryq.

Abrashi bën një hedhje spektakolare me kokë në det, ndërsa Shaqiri e shoqëron me sy dhe nuk lëviz as gishtin nga habia.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068378448486328
array(1) { ["section"]=> string(81) "amir-abrashi-sfidon-keq-xherdan-shaqirin-qe-pas-kesaj-mbetet-duarkryq-video-45482" }