Amir Rrahmani reagon pas largimit: Nuk është e lehtë

Publikuar tek: sport, më 16:02 01-06-2016 Amir Rrahmani reagon pas largimit: Nuk është e lehtë

22 vjeçari Amir Rrahmani ka reaguar pas vendimit të trajnerit Gianni de Biasi për mos ta marrë në Francë me Kombëtaren Shqiptare.

Rrahmani shprehet se pavarësisht se nuk është e lehtë, vendimet e trajnerit duhen pranuar.

“Nuk është lehtë por duhet të pranosh vendimet e trajnerit. E respektoj këtë vendim dhe uroj me gjithë zemër të na bëjnë shokët tanë krenar në Europian”, shkruan mbrojtësi kuq e zi.

Amir Rrahmani së bashku me Berat Gjimshitin, Milot Rashicën dhe Herolind Shalën nuk u përfshinë në skuadrën me 23 lojtarë që do të përfaqësojë shqiptarët në Kampionatin Europian. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1628201007843
array(1) { ["section"]=> string(57) "amir-rrahmani-reagon-pas-largimit-nuk-eshte-e-lehte-42139" }