“Amnisti për politikanët e korruptuar? Rasi mrena”, Rama: Pa merak

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:58 02-04-2017 “Amnisti për politikanët e korruptuar? Rasi mrena”, Rama: Pa merak

Për gjyqtarët dhe politikanët e korruptuar nuk do të ketë asnjë lloj amnistie dhe kryeministri Edi Rama lë të kuptohet se do përfundojnë të gjithë “brenda”.

Vetë Rama shuan dyshimet e një komentuesi, i cili i shkruan se “do të bëje gabimin më të madh” nëse do i falte dhe i sugjeron t’i “rasë mrena”

Por Rama i përgjigjet shkurt dhe prerë: “Përralla! Pa merak”

“Se çfarë dëgjova për një amisti për politikanët gjygjtarët e korruptuar gabimi më i madh që do bësh o mret rrasi mrena se e moret me qafë kët popull”, i shkruan ai. /Newsbomb.al.

wer3453454344.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010182857513428
array(1) { ["section"]=> string(67) "amnisti-per-politikanet-e-korruptuar-rasi-mrena-rama-pa-merak-73885" }