Ana Cheri i heq gati të gjitha, provokon me foton e fundit në dush

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 09-08-2020 Ana Cheri i heq gati të gjitha, provokon me foton e fundit në dush Ana Cheri

Modelja Ana Cheri njihet për format e përkryera trupore, ndaj shpesh poston foto provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram ajo ka publikuar një foto nga dushi, ku shihet e veshur vetëm me tanga, ndërkohë që gjoksin e mbulon me duar.

Ky postim i saj ka marrë më shumë se 268 mijë pëlqime dhe mbi 2000 komente, por duhet thënë që edhe ndjekësit nuk i mungojnë modeles, pasi vetëm në Instagram numëron mbi 12.5 milion "followers".


Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069370269775391
array(1) { ["section"]=> string(72) "ana-cheri-i-heq-gati-te-gjitha-provokon-me-foton-e-fundit-ne-dush-216593" }