Ana e errët e humbjes së peshës, për të cilën askush s’flet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 27-12-2016 Ana e errët e humbjes së peshës, për të cilën askush s’flet (Foto)

Ndodh shpesh që të shikoni foto të tilla, krahasuese se i persona kanë arritur ndryshimin rrënjësor duke humbur ndjeshëm peshën.

Një prej tyre është edhe Kayla, e cila ka humbur plot 87 kilogram porn ë një rrugëtim jo edhe aq të thjeshtë.

Scrzsdawdxwdwfbgnshot_1.jpg

“Shumë prej jush e dini se kam humbur 87 kilogram përgjatë dy viteve, dhe 90% prej jush më bën të njëjtën pyetje që bëjnë të gjithë kur marrin vesh sa kile kam humbur.

Ja ku e keni, është e shëmtuar, por është realiteti i humbjes masive të peshës. Humbja e lëkurës”, thotë Kayla.

Ss3e333578900543creenshot_1.jpg

“Kjo lëkurë kërkon kujdes të veçantë, pas dushit duhet shumë kohë për të tharë ujin, rreth 30 minuta, se ndryshe shfaqen infeksione”, tregon dikush nga eksperienca.

“Do pranoja më mirë këtë lëkurë sesa të vuaj nga të gjitha problemet që sjell mbipesha”, shkruan dikush tjetër. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021773815155029
array(1) { ["section"]=> string(69) "ana-e-erret-e-humbjes-se-peshes-per-te-cilen-askush-s-flet-foto-63917" }