Ana e panjohur e ministres Milva Ekonomi, harrojini kostumet, takat, zyrën…(FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:55 05-07-2016 Ana e panjohur e ministres Milva Ekonomi, harrojini kostumet, takat, zyrën…(FOTO NË BRENDËSI)

Milva Ekonomi pati një rritje në karrierën e saj. Ajo kaloi nga zëvendësministre e Shëndetësisë, në postin e ministres së Ekonomisë, ku zëvendësoi Arben Ahmetajn.

Dhe ja ku na shfaqet Ekonomi, në një tjetër këndvështrim, jashtë zyrës, me një çantë në krahë, duke vëzhguar një tezgë me ushqime.

Ajo që bie në sy është mënyra si e shikon ngultas ushqimin.  Një pjesë e personave afër saj po provojnë gjithë kënaqësi produktet e gatuara me kujdes, duke e vënë me të vërtetë në siklet të madh ministren.

Këtu është fotografuar në aktivitetin ‘’Terra Madre Balkans 2016”, ku janë prezantuar ushqimet bio shqiptare bashkë me ato të vendeve të tjera si Bosnje dhe Herzegovina, Bullgaria, Kroacia, Greqia, Kosova, Mali i Zi, Republika e Maqedonisë, Rumania, Serbia, Turqia dhe Italia.

milvaekonomiushqimiok.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093209743499756
array(1) { ["section"]=> string(94) "ana-e-panjohur-e-ministres-milva-ekonomi-harrojini-kostumet-takat-zyren-foto-ne-brendesi-45598" }