Ana Gjebrea feston ditëlindjen, urimi special i Jonit: Do të jem...(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 26-01-2018 Ana Gjebrea feston ditëlindjen, urimi special i Jonit: Do të jem...(FOTO)

Anëtarja më e vogël e familjes Gjebrea, Ana feston sot ditëlindjen e saj të 8-të. Në këtë ditë të veçantë për bukuroshen e vogël nuk mund të mos mungonte edhe urimi i vëllait Jonit.

Joni është shprehur me fjalë zemre për ‘princeshën e tij’ siç e quan ai Anën.  

“Gëzuar ditëlindjen princesha ime e vogël, të premtoj se gjithmonë do të të mbroj dhe do të jem gjithmonë aty për ty”, - ka shkruar ai, teksa ka postuar ehde një foto kur Ana ëshët më e vogël.

Edhe pse Ana është shumë vite më e vogël se Joni ata të dy duken se kanë një lidhje të ngushtë më njëri-tjetrin.  

joniiii.PNG

 

1e5d4eb0-d12d-4b1f-8217-92e84cd35c1f---0.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075540542602539
array(1) { ["section"]=> string(74) "ana-gjebrea-feston-ditelindjen-urimi-special-i-jonit-do-te-jem-foto-107991" }