Analistët në CNN qetësohen kështu para “stuhisë” në studio

Publikuar tek: bota, më 09:19 07-11-2016 Analistët në CNN qetësohen kështu para “stuhisë” në studio

Kjo është një foto e analistëve në gjigandin mediatik CNN.

Është Anderson Cooper ai që ndan foton dhe që zbulon se kjo është mënyra për t’u qetësuar para “stuhisë”.

Siç mund ta shikoni, të gjithë janë me kokën ulur në celularët e tyre. E njëjta gjë ndodh edhe me analistët në Shqipëri. Por nëse këta në CNN e përdorin telefonin para transmetimit, këta tanët e përdorin para, gjatë dhe pas...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Numërohen 41 milionë vota në SHBA, ja cili nga kandidatët rrezikon të humbasë
E djela me rezultate surprizë për fushatën Klinton – Trump në SHBA, ja kush kryeson garën »
Article Logic
Execution time: 0.01086688041687
array(1) { ["section"]=> string(62) "analistet-ne-cnn-qetesohen-keshtu-para-stuhise-ne-studio-58642" }