Analisti Fatos Lubonja në protestë para Parlamentit, i bashkohet të verbërve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 20-04-2017 Analisti Fatos Lubonja në protestë para Parlamentit, i bashkohet të verbërve

Analisti Fatos Lubonja, siç duket edhe në këtë foto të GSH u është bashkuar protestës së të verbërve mbajtur sot para Parlamentit.

 “Qeveria e majtë nuk mendon për ju dhe të varfrit po për të pasuruar një grusht njerëzish që vetëm pasurohen ndërsa populli vetëm varfërohet. Mbështes çdo kërkesë tuajën dhe protestën tuaj”, tha Lubonja.

Kreu i shoqatës, Sinan Tafaj tha se ata kanë 3 vjet që presin nga qeveria të mbajë premtimet që s’u realizuan kurrë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090091228485107
array(1) { ["section"]=> string(81) "analisti-fatos-lubonja-ne-proteste-para-parlamentit-i-bashkohet-te-verberve-75796" }