Andi Bejtja me Çim Pekën në Prishtinë, Ramushi i pret me whisky, verë e konjak! Albini modestisht me ujë e kafe (KONTRASTET)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 25-01-2020 Andi Bejtja me Çim Pekën në Prishtinë, Ramushi i pret me whisky, verë e konjak! Albini modestisht me ujë e kafe (KONTRASTET) Takimi me Haradinajn dhe Kurtin

Analisti Andi Bejtja i cili tashmë i është bashkuar ekipit të Çim Pekës, bashkë me këtë të fundit kanë shkuar në Prishtinë.

Aty kanë takuar kryeministrin në ikje Ramush Haradinajn dhe liderin e Vetëvedosjes, kryeministrin e ardhshëm të Kosovës Albin Kurti.

Por nga tryezat e takimeve me të dy, bie në sy mënyra e pritjes.

Haradinaj i ka pritur gazetarët me whisky, verë e konjak ndërsa Albin Kurti, modestisht me kafe dhe ujë.

Ata duken gjithashtu më të rehatuar në takimin e mbrëmjes me Haradinajn ku bie në sy edhe bluza T-shirt e Çim Pekës.

“Dhe darkë pune dhe mëngjes pune Prishtinë. 12 ore midis Ramushit dhe Albinit”, shkruan ndërkaq Bejtja teksa publikon fotot.

Screenshot_8_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010076999664307
array(1) { ["section"]=> string(126) "andi-bejtja-me-cim-peken-ne-prishtine-ramushi-i-pret-me-whisky-vere-e-konjak-albini-modestisht-me-uje-e-kafe-kontrastet-193128" }