Andi Bejtja publikon foton me Tit Vasilin dhe ka një mesazh për Tiranën që humbi derbin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:25 05-03-2016 Andi Bejtja publikon foton me Tit Vasilin dhe ka një mesazh për Tiranën që humbi derbin Andi Bejtja dhe Petrit Vasili ndersa diskutojne per Tiranen

Andi Bejtja e ka shfaqur hapur simpatinë e tij për skuadrën e Tiranës, ndërkohë që publikon në rrjetin social një foto të tijën me Petrit Vasilin e LSI, i cili  vetëm pak minuta më parë kërkoi nga ana e bashkisë reagim të menjëhershëm për të mbështetur skuadrën e Tiranës.

“Ja tifozat e vërtetë të Tiranës. Të parën kanë Tiranën, pastaj kismet Partinë” shkruan Bejtja për të shoqëruar foton e postuar.

Duket se nuk ka shumë zhgënjim për gazetarin për humbjen e derbit nga ana e Tiranës. Por të paktën dy tifozët gjejnë ngushëllim duke biseduar problematikën në kafe e me puro. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012794971466064
array(1) { ["section"]=> string(93) "andi-bejtja-publikon-foton-me-tit-vasilin-dhe-ka-nje-mesazh-per-tiranen-qe-humbi-derbin-34310" }