Andi Bejtja: Ylli Manjani hapi kutinë e Pandorës, xhindet nuk futen më brenda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:27 30-01-2017 Andi Bejtja: Ylli Manjani hapi kutinë e Pandorës, xhindet nuk futen më brenda

“Ylli Manjani hapi kutinë e Pandorës, xhindet nuk futen më brenda”. Kështu e komenton analisti i njohur Andi Bejtja deklaratën e Ylli Manjanit pas shkarkimit nga posti i ministrit të Drejtësisë.

Bejtja shkruan se akuzat e ish Ministrit Manjani duan shumë më shumë se një ditë apo dhe një muaj të përtypen.

“Kjo nuk është lojë për opinionin publik, është shumë më shumë se kaq, ndaj çdo analizë mbetet virtuale...Ylli Manjani hapi kutinë e Pandorës dhe xhindet vështirë të futen brenda”, përmbyll analisti Bejtja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031380891799927
array(1) { ["section"]=> string(81) "andi-bejtja-ylli-manjani-hapi-kutine-e-pandores-xhindet-nuk-futen-me-brenda-67145" }