Andi Bushati dhe partnerja e tij në një foto të papublikuar më parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:11 18-10-2016 Andi Bushati dhe partnerja e tij në një foto të papublikuar më parë

Ndonëse janë prej vitesh në krahët e njëri-tjetrit, gazetari Andi Bushati dhe partnerja e tij Balina Bodinaku janë mjaft të rezervuar sa i takon publikimit të fotove bashkë në rrjetet sociale.

Por ja ku është Balina ajo e cila hap arkivat dhe ndan këtë foto, nxitur nga nostalgjia e pushimeve... Në makinë dhe nën drejtimin e Bushatit, Bodinaku duket mjaft rehat.

“Më mungojnë pushimet. Nga rubrika duke fjetur në makinën time...”, shkruan gazetarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009829044342041
array(1) { ["section"]=> string(73) "andi-bushati-dhe-partnerja-e-tij-ne-nje-foto-te-papublikuar-me-pare-56551" }