Andi Bushati dhuratë unazë me diamante të fejuarës Balina Bodinaku (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:23 23-04-2016 Andi Bushati dhuratë unazë me diamante të fejuarës Balina Bodinaku (Fotot)

Prej më shumë se 6 vitesh ata kanë një histori dashurie mjaft interesante.

Tashmë nuk është sekret që prezantuesja Balina Bodinaku dhe gazetari Andi Bushati janë në një lidhje dashurie. Këtë herë ata vendosën që ditëlindjet e tyre respektive ti festojnë në një tur, i cili ka zgjatur plot 10 ditë.

Udhëtimi i tyre nisi në Romë për të vijuar më pas me etapa të tjera. Këto detaje i ka servirur vetë Balina në Instagram ku ka postuar foto të ndryshme e mes tyre edhe dhuratën që i ka bërë Bushati, një unazë të rrethuar nga gurë bojëqielli. (Mapo)

balina_1461437863-6158268.JPG

v2_1461437870-5307244.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.012058973312378
array(1) { ["section"]=> string(78) "andi-bushati-dhurate-unaze-me-diamante-te-fejuares-balina-bodinaku-fotot-38494" }