Andi Bushati: Unë jam për mbyllje totale. Kryemadhin që thoshte mos mbani maskë, ta fusnin në burg!

Publikuar tek: aktualitet, më 22:38 22-02-2021 Andi Bushati: Unë jam për mbyllje totale. Kryemadhin që thoshte mos mbani maskë, ta fusnin në burg! Andi Bushati

Analisti i njohur Andi Bushati, ka thënë sot në emisionin “open” se është për mbyllje totale, si pasojë e shtimit të rasteve me koronavirus në vend.

Gazetari Hila i kujtoi kryetaren e LSI që i bënte thirrje popullit të mos mbante maskë, dhe Bushati tha: Le ta fusnin në burg.

Bushati: Unë jam për mbyllje totale.

Hila: Si mbyllje totale?

Bushati: Po mo për mbyllje totale.

Hila: Po ti kishe kryetaren e LSI, i thoshte popullit dilni dhe mos mbani maska.

Bushati: Ta fusin në burg, i kanë të gjitha kushtet.

Hila: I thoshte dilni se s’ka virus dhe vetë shkoi u shtrua në Spitalin Amerikan dhe pagoi atje.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzohet për atentatin ndaj Taulant Pepajt në Shkodër, flet nga arratia i kërkuari nga policia Sehar Xhenje: Nuk kam asnjë lidhje, jam i gatshëm të vij dhe të hetohem
Spahiu: Rama po t’i gjente vaksinat do i merrte edhe mijëra euro me paratë e oligarkëve, por s’i gjen dot, kështu që s’ka faj »
Article Logic
Execution time: 0.01282811164856
array(1) { ["section"]=> string(102) "andi-bushati-une-jam-per-mbyllje-totale-kryemadhin-qe-thoshte-mos-mbani-maske-ta-fusnin-ne-burg-239843" }