Andi Lila rrëfen historinë e dashurisë me Ornelën dhe si e turpëroi vëllai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:00 18-07-2017 Andi Lila rrëfen historinë e dashurisë me Ornelën dhe si e turpëroi vëllai

Futbollisti i famshëm i kombëtares shqiptare Andi Lila ishte i ftuari i radhës në emisionin “Rudina” në televizionin “Klan” ku rrëfeu historinë e dashurisë me Ornelën.

Por edhe një detaj që jo të gjithë e dinë. Po të mos ishte për të, sporti shqiptar do të kishte një tjetër futbollist me mbiemrin Lila dhe ky do të ishte vëllai i Andit, Eraldi.

Por arsyeja përse Erlad Lila nuk u bë futbollist është pikërisht Andi. Në studion e emisionit, futbollisti i njohur rrëfeu se dikur luante në një skuadër me vëllanë, por një episod i sikletshëm për të e bëri që ta largonte Eraldin nga skuadra.

“Një ditë ishim duke duke luajtur dhe Eraldit i ra një top në fytyrë dhe ai lloi të qante. E hoqa fare nga skuadra sepse më erdhi turp që ai qau”, rrëfeu Lila.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088660717010498
array(1) { ["section"]=> string(80) "andi-lila-rrefen-historine-e-dashurise-me-ornelen-dhe-si-e-turperoi-vellai-86568" }