Andi Lila shënon gol ndaj Interit, feston me shqiponjë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 21:00 04-04-2015 Andi Lila shënon gol ndaj Interit, feston me shqiponjë

Kjo foto tregon festën e futbollistit Andi Lila në Itali, duke bërë më duar simbolin shqiptar. Ai ka shënuar gol në Serinë A për Parmën në ndeshjen kundër Interit, duke tërbuar tifozët interistë. Futbollisti i Kombëtares ka mundur që të barazojë rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Interit dhe më pas ka festuar golin duke bërë me duar shqiponjën dykrenare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020475149154663
array(1) { ["section"]=> string(58) "andi-lila-shenon-gol-ndaj-interit-feston-me-shqiponje-7835" }