Andi Lila shënon gol ndaj Interit, feston me shqiponjë (Video)

Publikuar tek: sport, më 15:47 04-04-2015

Futbollisti Andi Lila ka shënuar gol në Serinë A për Parmën në ndeshjen kundër Interit. Futbollisti i Kombëtares ka mundur që të barazojë rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Interit dhe më pas ka festuar golin duke bërë me duar shqiponjën dykrenare.

Golin e parë për Serinë A, Lila e ka shënuar në ndeshjen ndaj Sausolos. Shqiptari 29-vjeçar shikohet si pjesë e rëndësishme e formacionit nga ana e trajnerit për Parmën, Roberto Donadoni në pjesën e mbetur të ndeshjeve në Serinë A. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062261819839478
array(1) { ["section"]=> string(64) "andi-lila-shenon-gol-ndaj-interit-feston-me-shqiponje-video-7822" }