Andis Harasani s’duron dot më dhe komenton murin te Kryeministria: I bo ner kompanive celulare!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:45 26-12-2015 Andis Harasani s’duron dot më dhe komenton murin te Kryeministria: I bo ner kompanive celulare!

Ish-kreu I KESH-it Andis Harasani komenton me dialekt ‘’ngjyrat e shpifme’’ te Kryeministria për urimet me mesazhe te muri duke thënë se me këtë projekt, ideatori ‘’I bo ner kompanive celulare’’.

“Kjo gjoja këtu me kto ngjyrat e shpifme nuk o as art e as ndonjë gjetje. Me ja propozu njeriu në Shpi tBardh të qujn të çmen. Përveç se i bo ner kompanive celulare që shesin ndonjë sms nuk shof gjo tjetër me vlerë!’’, shkruan Harasani në foton shkrepur nga fotografi Felix Bilani.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098731517791748
array(1) { ["section"]=> string(99) "andis-harasani-s-duron-dot-me-dhe-komenton-murin-te-kryeministria-i-bo-ner-kompanive-celulare-28623" }