Andresa shpërthen në lot, daja ka tentuar ta përdhunojë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 08-02-2015 Andresa shpërthen në lot, daja ka tentuar ta përdhunojë

Andresa,vajza që shohim çdo të dielë në krah të Arditit te “E diela Shqiptare” ka shpërthyer në lot pas historisë së tmerrshme të publikuar gjatë emisionit, ku një vajzë rrëfente sesi ishte abuzuar seksualisht nga i ati për 7 vite rresht.

Pas kësaj Andresa shpërtheu në lot dhe rrëfeu “live” historinë e një përdhunimi të mbetur në tentativë. Daja i Andresës, ka tentuar ta përdhunojë por pas të bërtiturave të saj, një kushëri i erdhi në ndihmë duke ndalur gjithçka.

“Tentoi për vite të tëra të abuzojë me mua. Personat e të njëjtit gjak nuk mund ta bëjnë këtë’-tha Andresa mes lotësh.

Kjo ishte si një bombë edhe për moderatorin Gjebrea i cili, shprehu se pedofilët janë kafshë që duhen varur.

“Nuk mund të përmbahem para ngjarjeve të tilla, pasi jam një njeri i ndjeshëm,”-tha Arditi 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berat, shoferët protestojnë për automjetet 8+1
Shkodër, grabitet shtëpia e konsullit italian »
Article Logic
Execution time: 0.013967037200928
array(1) { ["section"]=> string(59) "andresa-shperthen-ne-lot-daja-ka-tentuar-ta-perdhunoje-2739" }