Andrra Destani befason me "look"-un e saj në dasmë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:14 02-10-2016 Andrra Destani befason me

Andrra Destani është dukur mahnitëse në dasmën e miqve të saj.

Ajo ka veshur një fustan të ngushtë, të gjatë, ka lidhur flokët dhe duket rrëzëllitëse teksa zbret shkallët e lokalit. Andrra është fotografuar e vetme, ndërsa nuk dimë nëse Sinani ka qenë i pranishëm në rastin e gëzimit. Bukuroshja ka marrë shumë komplimente nga miqtë e saj. 

andrra_destani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02249813079834
array(1) { ["section"]=> string(54) "andrra-destani-befason-me-look-un-e-saj-ne-dasme-54792" }