Anduena Llabani, gazetarja seksi shqiptare dhe... "Skoda" e saj luksoze (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 10-09-2015 Anduena Llabani, gazetarja seksi shqiptare dhe... Anduena Llabani, gazetare

Anduena Llabani, gazetarja seksi shqiptare.

Llabani, e njohur për kujdesin e veçantë ndaj vetes, e bërë shpesh herë objekt bisedash në ekrane të ndryshme televizive për stërvitjen e saj këmbëngulëse në palestër, shfaqet më në formë se asnjëherë.

Gazetarja duket “on top” ndërsa pozon mbështetur te një "Skoda" super luksoze.

E qeshur, e natyrshme, dhe shumë seksi vjen gazetarja Llabani në fotot e servirura si më poshtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070221424102783
array(1) { ["section"]=> string(76) "anduena-llabani-gazetarja-seksi-shqiptare-dhe-skoda-e-saj-luksoze-foto-20450" }