Aneta e sëmurë, Edi Rama: I love you mom

Publikuar tek: barometri, më 07:40 15-04-2018 Aneta e sëmurë, Edi Rama: I love you mom

Kryeministri Rama është surprizuar sot në Vlorë, ku ka marrë një çmim akorduar nga Urdhri i Stomatologëve të Shqipërisë për nënën e tij, Anetën.

Rama bën me dije se ëma nuk mund të ishte e pranishme për shkak se është sëmurë, por nuk jep më shumë detaje se nga çfarë semundje vuan. 

 “I nderuar dhe i emocionuar që tërhoqa si mëkëmbës i nënës time, Anetës, e cila e kishte të pamundur të ishte e pranishme për shkak të sëmundjes së vështirë që po kalon, titullin “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare” - akorduar për të nga Urdhëri i Stomatologut të Shqipërisë, në një ceremoni prekëse në vendlindjen e saj, me rastin e 100 vjetorit të Shërbimit Stomatologjik të Vlorës?

Love you mom️. Krenar për ty”, ka shkruar Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053354978561401
array(1) { ["section"]=> string(45) "aneta-e-semure-edi-rama-i-love-you-mom-116945" }