Aneta Rama përcillet për në banesën e fundit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:03 01-08-2020 Aneta Rama përcillet për në banesën e fundit (FOTO)

Përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama.

Për shkak të pandemisë një numër i kufizuar njerëzish kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit.

Aneta po përcillet në banesën e fundit, në varrezat e Sharrës.

Kryeministri Rama dhe i vëllai Olsi iu drejtuan me një mesazh miqve dhe të afërmve për ndarjen nga jeta të nënës së tyre Aneta Rama. Familja Rama ka kërkuar mirëkuptimin e tyre për përcjelljen për në banesën e fundit të Aneta Ramës, për shkak të situatës nga Covid-19.

Kujtojmë që Aneta Rama ka ndërruar jetë në orën 05.00 të mëngjesit të sotëm në shtëpinë e saj. Ajo ishte e sëmurë, ndërsa prej ditësh ndodhej e shtruar në spital. Një javë më parë Aneta Rama kishte lënë spitalin dhe qëndronte në shtëpinë e saj.

Lexo edhe: Ndërron jetë Aneta Rama, kryeministri dedikim prekës: Sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush

Lexo edhe: Vdekja e Aneta Ramës, Presidenti Meta mesazh ngushëllimi familjes: U prehtë në paqe!

Lexo edhe: 'Ah sa gjynah që...', Rudina Xhunga kujton Aneta Ramën: Ja pse nuk e intervistova kurrë

Screenshot_20.pngScreenshot_21.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093879699707031
array(1) { ["section"]=> string(56) "aneta-rama-percillet-per-ne-banesen-e-fundit-foto-215740" }