Anëtarësimi në BE, ironizon Patozi: Në këtë kohë qameti, u hapën dyert për negociatat edhe për të burgosurit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:08 24-03-2020 Anëtarësimi në BE, ironizon Patozi: Në këtë kohë qameti, u hapën dyert për negociatat edhe për të burgosurit

“Ditë me fat”, kështu e komenton kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi vendimin e ministrave të Bashkimit Europian për ti dhënë ‘Ok’ çeljes së bisedimeve për negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

 

Në reagimin e tij ironik Patozi shkruan se sot paska qenë një ditë me fat “në këtë kohë qameti, sepse u hapën dyert njëkohësisht, si për negociatat, ashtu edhe për të burgosurit”.

“Ditë me fat. Sot paska qenë një ditë me fat në këtë kohë qameti. Sepse u hapën dyert njëkohësisht, si për negociatat, ashtu edhe për të burgosurit...”, shkruan Patozi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008220911026001
array(1) { ["section"]=> string(112) "anetaresimi-ne-be-ironizon-patozi-ne-kete-kohe-qameti-u-hapen-dyert-per-negociatat-edhe-per-te-burgosurit-199925" }