Anëtarët e KLGJ dhe KLP/ LËVIZJE te Komisioni i Ligjeve, ikën Nasip Naço, ja kush e zëvendëson

Publikuar tek: politike, më 13:22 05-02-2018 Anëtarët e KLGJ dhe KLP/ LËVIZJE te Komisioni i Ligjeve, ikën Nasip Naço, ja kush e zëvendëson

Komisini i Ligjeve ka miratiar kërkesën e LSI për zëvendësimin e Nasip Naços. 

Mësohet se Naço do zëvendësohet me deputeten e re të LSI, Silva Caka.

Sakaq, Komisioni është mbledhur dhe do të hidhet shorti për anëtarët e KLGJ dhe KLP.

 Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011555910110474
array(1) { ["section"]=> string(98) "anetaret-e-klgj-dhe-klp-levizje-te-komisioni-i-ligjeve-iken-nasip-naco-ja-kush-e-zevendeson-109199" }